Pomáháme lidem.

Náš příběh

Náš příběh se začal psát v okamžiku, kdy si člověk poprvé uvědomil, že práce pro něj není jen prostředkem k přežití, ale také vyšším principem jeho seberealizace. Práce se pro nás stala zdrojem inspirace a zkušeností, díky nimž se neustále zdokonalujeme. Doba, kdy jsme pracovali pouze pro peníze, je již dávno pryč. Nastupuje nová generace lidí, která se neorientuje výhradně na zisk. Jsme zcela nový druh. Naše životní hodnoty definují volbu našeho zaměstnání.

Dnes se svět kolem nás rychle mění. Hranice mezi pracovním a soukromým životem mizí. Již není jasně patrné, kde končí práce a začíná osobní život. Vše má svůj čas a prostor, rovnováha je důležitá.

Máme jasnou vizi, jak bude vypadat pracovní svět budoucnosti. Představujeme si člověka jako svobodnější bytost, ne jako pracovní nástroj. Vidíme člověka, který ovládá systém, ne systém, který ovládá lidi. Náš pracovní život bude přirozenou součástí našeho soukromého života. Budeme pracovat smysluplně, s radostí, vášní a zdravým zápalem pro věc. Chceme se prací bavit.

Takový život chceme žít. A podpoříme každého, kdo bude nadšeně přijímat náš úhel pohledu. Necháváme se strhnout skvělými myšlenkami a rádi strháváme ostatní. Obklopujeme se lidmi se stejnou DNA. Pomáháme lidem.

Tomáš Barčík
Tomáš se od roku 2001 věnuje řízení projektů a týmů. Jeho specializací je marketing, obchod a change manage­ment. Pracoval na seniorních pozicích ve středním a vyšším managementu lokálních a globálních firem. Vedle humanitního vzdělání studoval také MBA a systemický koučink. Zajímá ho aktivní práce s lidmi, před lety se stal certifikovaným koučem, podporuje mezinárodní startupy a poskytuje poradenství firmám v otázkách efektivního leadershipu a obchodního růstu. Je zakladatelem a spolumajitelem konzultační společnosti Freshconsulting a autorem bestselleru Úspěch neměřitelný penězi. Ze všeho nejraději si užívá na golfu, hraje na kytaru, skládá hudbu, maluje obrazy a fotografuje. A zbožňuje doppio s mlékem.
Jitka Drážková
Jitka se oblasti lidských zdrojů věnuje již od roku 2006. Je konzultantkou, trenérkou a certifikovanou koučkou. Často řeší strategii a celou komplexnost oboru human resources. Své zkušenosti si rozšířila studiem MBA a MSc. v oboru strategický management a ekonomika. Pomáhá s nastavováním, tvorbou a implementací personálních strategií a firemní kulturou. Aktivně uvádí v život rozvojové a vzdělávací aktivity, vytváří a realizuje školení a workshopy. Ovládá procesy recruitmentu od A do Z, věnuje se talent managementu, tvorbě kariérních plánů a nástupnictví i komplexnímu řízení personální politiky. Těší ji projektová činnost v oblasti HR, práce a komunikace s lidmi. Ráda si zajde na golf, tráví čas s rodinou a přáteli, miluje dobré jídlo.
Zdeněk Blažek
Zdeněk se marketingu věnuje naplno od roku 2008. Je konzultantem a expertem na strategický marketing, kde se i jako vystudovaný ekonom detailně zabývá vytvářením marketingových strategií v souladu s fungující marketingovou optimalizací. Pomáhá s budováním i řízením značek či jejich vhodným rozvojem. Vše s nezaměnitelnou vášní pro inovativní vizuální identitu. V roce 2015 se na základě dlouhodobě dosahovaných výsledků v 360st. marketingu stal nejlepším českým marketérem a získal ocenění Czech Marketing Awards (Master Cork). Neustále hledá zajímavé a inovativní projekty, které mají potřebu změnit svět. I proto miluje startupy a vše kolem budoucnosti. Rád si zahraje golf nebo s rodinou vyrazí na výlet. Kamkoliv.